Listeleri Karşılaştır

TEKLİF AL

Beylikdüzü - Büyükçekmece - Silivri - Arnavutköy ve Çatalca bölgelerindeki arsalarınıza hızlı bir şekilde teklif alın. Müşteri aramak için harcanan zaman kaybından kurtulun. İhtiyaçlarınızı hızla karşılayın


KÜÇÜK BÜTÇELER İLE BÜYÜK İŞLER

Yatırımlarınızı bizimle beraber yapabilir, yatırım kulubümüzdeki diğer oyuncular ile alım satım yaparak paranızı daha büyük yatırımlarla değerlendirebilirsiniz.

PROFESYONEL VE GÜLER YÜZLÜ EKİP

Avukatlardan, kadastroculardan ve gayrimenkul danışmanlarından oluşan 20 kişilik deneyimli kadromuz ile size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

72 YILLIK TİCARİ TECRÜBE

72 yıllık ticari tecrübemizin son 8 yılını gayrimenkul sektöründe gelişmeye ayırdık ve dostlarımızla birlikte bir birinden başarılı bir çok yatırıma imza attık.

SATIŞ SONRASINDA DA YANINIZDAYIZ

Yaptığınız gayrimenkul yatırımın tekrar satışı, yada aldığınız bir evin herhangi bir eksikliğinin giderilmesine kadar her aşamada olduğu gibi satış sonrasında da yanınızdayız.

HAKKIMIZDA

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Biz köklü bir grup şirketiyiz 72 yıllık ticari tecrübe ve 8 yıllık sektörel tecrübeye sahibiz. Vizyon misyon ve değerlerimizden taviz vermeden yatırım yaptırmaya devam ediyoruz. Tekstilden akaryakıta bir çok sektörde varlığımızı devam ettiriyor, kazandığımız dostluklar ve güven sayesinde artık yatırımcılarımız olan dostlarımızla yolumuza devam ediyoruz. Yatırımlarımızı Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri ve Arnavutköy başta olmak üzere İstanbul genelinde gerçekleştiriyoruz. Sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyarız.

Arsa Satış

Arsa Geliştirme

Ticari Gayrimenkul Satışı

Konut Satışı

Kat Karşılığı İnşaat

Proje Satış Pazarlama

MÜŞTERİLERİMİZİN NEZNİNDE BİZ

“İşini hakkıyla yapan, tecrübeli bir ekipleri var. Özellikle arsa konusunda istanbulun en iyi alt yapısına sahip firmalarından biri diyebilirim.”

Abdullah ÇAKMANUS
(Sedef Grup Yön.Kur.Üy.)

“Firmanın bünyesindeki avukatları kadastro ekipleri ve tecrübeleri sayesinde aldığımız gayrimenkulun doğru bir karar olduğu hakkında hiç bir şüphemiz kalmadı.”

Dr. İbrahim AYDIN

“Ekonomik güçlerini ortaya koyarak beraber alım-satım yaptığımız ve yıllardır yatırım danışmanlığımı yapmakta olan küre gayrimenkul’e güvenilir ve kaliteli hizmeti için teşekkür ederim.”

Ahmet GÜZEL

Yatırımcı Ol

Şimdi Yatırımcı Olun Ve Geleceğin Görkemli Şehirlerinde Bu Günden Yerinizi Alın.
ArsaKonutİşyeriSanayi