Listeleri Karşılaştır

Untitled1_2000x1500

Beylikdüzü başta olmak üzere Büyükçekmece,  Arnavutköy, Silivri ve İstanbul un birçok bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Etkin ağımız ve iş ortaklarımız sayesinde hızlı sonuç alıyoruz. Alışagelmiş sıradan emlakcı formatından çıkıp sizin için yatırımı keyifli ve huzurlu bir hale getiriyoruz.

Eğitimli gayrimenkul danışmanlarımız, Tecrübeli kadastro ekibimiz ve en iyi avukatlardan oluşan kadromuz ile sektörümüzün en iyi alt yapısına sahip firmalarındanız ve bunu konuda mütevazi değiliz. Gayrimenkullerin bütün hukuki süreçlerini, alt yapı durumlarını, imarları ve coğrafi özellikleri bir arada harmanlayarak en doğru konumdaki maksimum gelişim gösterebilecek yerlere yönlendiriyor ve nokta atışı tespitlerde bulunuyoruz.

İstanbul’daki markalı konut üreticilerinin yaptığı bir çok proje ile çalışıyor en konforlu ve uygun olanakları size sunuyoruz.

Gayrimenkulünüzü satmak yada kiralamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en yakın zamanda dönüş sağlanacak ve hızlı çözümler sunulacaktır…

Tüm yatırımcılarımız ile ilişkiler kurarken ve yatırım fırsatlarını sunarken KÜRE GAYRİMENKUL değer ve prensiplerinden taviz vermeden hizmet sunuyoruz.
Aracılık hizmeti verdiğimiz gayrimenkulleri ana sayfadaki portföyümüz kısmından ulaşabilir yada aşağıdaki linke tıklayarak doğrudan geçiş yapabilirsiniz …