Listeleri Karşılaştır

Bir asıra yakın süredir ticari varlığını sürdüren grup şirketlerimiz akaryakıttan tekstile 6 farklı sektörde toplam 9 marka ıle serüvenini devam ettirmektedir 2009 yılında gayrimenkul sektörüne girerek bu alandaki yatırımlarımızı hızlandırdık ve 2013 yılında küre gayrimenkulu kurduk. Sektörün en iddialı, takip edilen ve kendini geliştiren fimalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Geleneklerimizden kopmadan ve kültürümüzden vazgeçmeden modern dünyanın kurumsal yapısına uyum sağlıyoruz. Şuanda aracılık hizmetlerimizin ve yatırım kulübümüzün faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürmeye devam ettirmekteyiz, Beylikdüzü başta olmak üzere Büyükçekmece Arnavutköy, Silivri ve İstanbul un birçok bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Elkin network ağımız ve iş ortaklarımız sayesinde hızlı sonuç alıyoruz, Eğitime ve kendini geliştirmeye özen gösteren yenilikleri takip eden ama asla etik değerleri ve karakterinden taviz vermeyen bir firmayız ve yolumuza çizgimizi hiç bozmadan devam ettirmek istiyoruz

Gayrimenkul sektörüne ve ülkemizin geleceğine olan sonsuz inancımızla yatırım yapmaya ve yaptırmaya devam ediyoruz. Dostlarımıza, yatırımcılarımıza ve tüm meslektaşlarımıza başarılar dileriz.

Saygı ve  Sevgilerimizi sunuyoruz .

KURUCU ORTAK ÖMER TÜYSÜZ